בריאות

 בריאות – מחקר מדעי

Boabom” נותן לי בריאות משגשגת ,מוח צלול ושמחה, רצון חזק וגמיש, מה יותר מזה אפשר לבקש…? (מתוך האמנות הסודית שלBoabom )

“Boabom gives me flourishing health, a mind full of lucidity and joy, a flexible and strong will. What more than this can be asked …?” (from The Secret Art of Boabom)

ניתן לתאר את האמנויות הנלמדות בבית הספר שלנו מנקודות מבט שונות, אך האידיאלים של בריאות וחיוניות תמיד נוכחים. אמנויות ה Boabom מדברות על בריאות, אם כי לא רק פיזית, אלא הוליסטית:  הרעיון של “להיות”

 “ולהרגיש” טוב;  כך שבריאות התלמיד משתפרת באופן דרסטי בזמן שהוא/היא מתאמן ומתפתח באמנויות הBoabom . חלק בלתי נפרד זה של בריאות אשר מתפתח ע”י לימודים אלו קשור ישירות לאיזון הגוף

 והנפש , לחיזוק המערכת החיסונית ולמניעת מחלות בעתיד בכל מערכות הגוף.

 להלן תקציר תוצאות חיוביות המדווחות על ידי תלמידים רבים של   Boabom:

מערכת כלי הדם והלב: Boabom מחזקת את הלב באמצעות פעילות גופנית אירובית וע”י ניקוי עורקים וורידים (הורדת כולסטרול,  להיפטר מעודף שומן של התלמיד וכו’)

מערכת הנשימה:  טכניקות הנשימה שלBoabom  – הגדלת קיבולת הריאות וניקוי דרכי הנשימה, עוזרת  לתלמיד להתגבר על אסטמה ומחלות נשימה אחרות, וכן מעודדת ומסייעת בהפסקת עישון.

מערכת השלד: Boabom מגדילה את מסת העצם ומאיצה את התחדשותה, מה שהופך את העצמות והמפרקים בד”כ ליותר בריאים וניידים ובכך מסייעת במניעת ובריפוי מחלות כמו דלקת פרקים,דלקת הכסת (האמתחת), וכו ‘

מערכת השרירים: Boabom מפתחת מערכת השרירים הרמונית ובריאה, ובו בזמן מרגיעה וממריצה מחדש את כל השרירים בגוף.

מערכת העיכול: על ידי תרגול מחזורי התנועה ב Boabom כמערכת של הרפיה ,העיכול של התלמיד משתפר, עוזר לרפא כיבי קיבה, המעי הגס הרגיז, ומחלות רבות אחרות.

מערכת הלימפה: Boabom מגדילה את התהליכים הקשורים לבלוטות הלימפה. לאנרגיה החיובית שפותחה ע”י התלמיד יש השפעה ישירה וחיובית על ההגנה של הגוף, בעיקר בשיפור המערכת החיסונית שלו, וכן על ההגנה של האורגניזם האנושי אשר קשור בקשר בל יינתק ממצבו הנפשי והרגשי שלו.

מערכת העצבים:  תלמיד/ת ה Boabom הופך להיות מאוזו וממוקד יותר, ומתגבר/ת במהירות על דיכאון ומצבים נפשיים שליליים. המתח עם כל החששות הנלוות אליו נעלם, ובכך התלמידים ישנים טוב יותר .

מערכת חושית: תלמיד/ת ה Boabom מוצא שיפור בכל חושיו, מראייה ושמיעה לתחושה טובה יותר של ריח, מה שמוביל בד”כ לרגישות רבה יותר לעולם כולו.

המצב הרגשי הכללי: דרך לימוד אמנויות אלה, התלמיד מגדיל את תחושות הביטחון העצמי והערך העצמי, מפתח שלווה , אופי חזק לצד צניעות, שליטה עצמית, בריאות ואנרגיה חיובית